¤ Joyetech eGo T Elektronik Sigara

  
  Isim & Soyisim :
  Telefon :
  E-mail :
  Teslimat Adresi :
  Siparis Adet :
  Kapida Nakit Ödeme ( bedeli: 10 TL )   
    Fiyat: 200,00 TL Kampanya Çok Satanlar indirimli

Ücretsiz Kargo
    ✔ Ürün Detaylari

JOYETECH  ELEKTRONİK  SİGARA

 

Ce 6 elektronik sigara joyatech cam haznesinin ( atomizer ) şişesinin yarısından fazla içindeki şeffaf plastiğin altına gelecek şekilde likit sıvısı doldurulur, sonra ağızlık kısmını kapatarak kullanmaya başlayabilirisniz
dijital sigara adını alması elektronik bir cihaz olması olup pilini usb veya duvar şarz cihazına takarak doldurulur.

 

Kartuş olarak flavour art olan italyan likitidir, Her türlü joyatech elektronik sigarada kullanabilirsiniz,likit kullanırken lütfen dilinize gelmeyecek şekilde doldurun ve kapağını kapatarak muhafaza ediniz.
e sigara  hızlı sipariş vermeden önce dilerseniz satın alacağınız ürün hakkında tarafımızdan gerekli bilgileri aldıktan sonra aklınızda kalan soruları müşteri temsilcilerimize bildiriniz. 

 

E sigara ego-t modeli siyah krom olarak size gönderilen paketin içinde mevcut olup 2 adet ağızlık ile tarafınıza gönderilir.

E sigara kartuş alırken lütfen orijinal ve paketinin üstündeki üretici firma olmasına veya ağzının kapalı olmasına dikkat ediniz, e sigara kartuşları'nı piyasada satın alırken lütfen herkesin tavsiye ettiği veya satıcının tavsiye ettiği ürünü almaya özen gösterin, ayrıca likit siparişlerinizi lütfen satış sitelerinden alarak satın aldığınız ürün hakkında bilgi talep edin

 

Elektrikli sigara fiyatı ucuz olmasını ve kalitesini lütfen iyice araştırdırken sonra karar verin, piyasadaki ucuz elektronik sigara olarak satılan kalitesiz sigaralardan uzak durun.

 

Elektrikli sigara fiyatları tamamen modeline ve markasına göre değişmektedir. Joyatech, ego ve red kivi elektirikli sigara olarak kaliteli olan cihaz diğer cihazlara göre daha pahalıdır.

 

Elektrikli sigara zararları yok denecek kadar azdır, zaten kullanmaya başladığınız andan itibaren bu farı kendinizde farkedeceksiniz.
elektronik sigara bırakma ile ilgili tek yapmanız gereken sadece bu cihazı kullanmanız yeterlidir.

 

Bu cihazı kullanırken sadece gerçek sigara kullan elektronik sigara ce6 joyatech içinde dilerseniz ce 6 model olarakda kullanabilirsiniz,Joyatech ce 6 model elektronik sigaralar  t modelin en son versiyonudur.

 

Elektronik sigara en iyi marka joyatech   çiftli veta tekli kullanılan cihazdır, elektronik sigara fiyat olarak ikili set halinde web sitemizde mevcuttur

 

Elektronik sigara fiyatları günümüzde verdiğimiz bedelden daha azdır. Günde 8 tl den aylık 250 gibi yılda ise 3000 ile 3500 tl arasında para veririz, oysa joyatech elektirikli sigara aylık 40 tl gibi likit ücreti vardır.

 

Elektronik sigara joyetech çıkardığı duman sayesinde artık gerçek sigara'yı aramazsınız, elektronik sigara kartuş sayesinde artık sigarayı bırakmanız mümkündür.

 

Elektronik sigara kartuş fiyatı ? Elektronik sigara kartuş fiyatları vermiş olduğunuz siparişe göre kampanyalı olarak değişmektedir. 5 adet likit alana karga ücreti firmamıza ait olup sizlere kargo ücreti göstermeksizin teslim edilir.

 

Elektronik sigara ne kadar?

 

Elektronik sigara satış'ını web sitemiz üzerinden satışa başlayarak dilerseniz kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı sistemiyle sipariş verebilirsiniz. Elektronik sigara siteleri  www.ucuzbura.net
elektronik sigara.com ucuzbura adlı sitemizden ürün siparişi verebilirsiniz.

 

En iyi elektronik sigara markası joyatech 510-t model olarak sitemizde mevcuttur. E-sigara fiyatı en ucuz elektronık sıgara diye satılan cihazlar tamamen sahte ürün satark kullanıcılarını yanıltır.

 

joyatech e sigara atomizer lerini yedek parça listemizden sipariş vermeden önce onay aldıktan sonra talep edin, aldığınız atomizer yedek parçasını kullanacağınız e sigara adını ve modelini lütfen belirtiniz.
joyatech elektronık sıgara  ile çiftli model olarak kullanabilirsiniz, içindeki paket içeriğinde ayrıca dilerseniz ce 6 dilerseniz t model olarakda kullanabilirsiniz.

 

joyatech elektronik sigara kartuşu dekang ve flavour olarak  2 çeşit vardır. Dekang prc üretimli olup çin de imalatı yapılmaktadır, flavour ise italyan ürünü olup 8 çeşit aramolısı mevcuttur.

 

joyetech e sigara özelliği sayesinde pilin atomizeri ısıtması ile çıkarmış olduğu duman ( buhar ) sayesinde vermiş olduğu tadı sayesinde gerçek sigarayı aratmaz

 

Joyetech ego-ce 6 pilli sigaralar 650 mah 900 veya 1100 mah pil olarak  3 çeşit şarz  edilecek şekilde mevcuttur.

 

joyetech ego-t e sigara  paket içerisinde  2 adet 900 mah pil ve 2 adet t modeli üstü  c 6 olarakda 2 adet mevcuttur, cihazı isterseniz yedek isterseniz  arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

joyetech ego-t elektronik sigara kullanımı oldukca basit olup herkes tarafından kolayca kullanabilinir şekilde tasarlanmıştır.t modeli kullanım kılavuzu paket içeriğinde mevcuttur. joyetech elektronik sigara fiyat çifli olarak 210 tl  joyetech sigara  t modeli hediyesi ile 280 tl dir.

 

joyetech elektronik sigara forum lardada paylaşıldığı gibi herkes tarafından tavsiye ediliyor, zararlarının olmadığı gibi faydalarını açıklayan forum sitelerinde tavsiye edliyor.

 

joyetech elektronik sigara kullananlar'ın forumlardaki ve bloglardaki yorumlarını  okuayabilirsiniz. Kullananlarında çevrelerine tavsiye ettiği açıkça görünmektedir.

 

Joyetech elektronik sigara zararları ise gerçek sigara ile araklarındaki fark gerçek sigaradan 4000 adetten fazla zehirli madde bulunmaktadır, joyatech elektornik sigarada ise sadece likit vardır.
şarjlı sigara fiyatları ve paketleri ile istediğiniz ürünü satın alarak hemen sigarayı bırakabillirsiniz.


       ✏ Yorumlar


Gönderen: ahmet şaru - 3/5/2013 7:59:26 PM
  cihazı bugün aldım ürün çok güzelmiş gerçekten teşekkür ederim
RED KİVİ ELEKTRONİK SİGARA CE6 RED KİVİ ELEKTRONİK SİGARA CE6

RED KİVİ ELEKTRONİK   

TL120.00

EGO T ELEKTRONİK SİGARA EGO T ELEKTRONİK SİGARA

EGO T ELEKTRONİK SİG  

TL90.00

Joyetech eGo T Elektronik Sigara İndirimli

Joyetech eGo T Elekt  

TL200.00

Joyetech Eroll Elektronik Sigara İndirimli

Joyetech Eroll Elekt  

TL260.00

Ego Ce6 Elektronik Sigara Yeni

Ego Ce6 Elektronik S  

TL90.00


Bölgesel Seo
Bu sistemin alt yapısı Türkiye'nin en büyük Seo alt yapısına sahip www.bolgeselseo.com tarafından sağlanmaktadır.